Co navštívit masážní salon?

Nenajde se určitě ? mnoho těch, pro něž by byla erotika něčím nežádoucím, případně španělskou vesnicí. My všichni trochu (nebo i více) odrostlejší víme, oč tu jde a co je na ní to, proč jí nejednou nedokážeme opovrhovat, proč po ní tak toužíme. Popisovat si to tu tedy určitě nemusíme, a také k tomu není důvod, protože tato stejně vzbuzuje jen těžko popsatelné pocity.

Zkrátka a dobře je erotika něčím, co nám zpříjemňuje život. A protože toho příjemného v životě nezažíváme zrovna mnoho, byla by hloupost si právě ji, tedy erotiku, odpírat. Naopak bychom se jí měli možná oddávat i co nejčastěji, protože je po ní člověku hned lépe na světě.

slečna v koutě

Jenže určitě namítnete, že to nejednou nejde. A to ne v tom smyslu, který jste si asi právě vybavili. Nejde to prostě proto, že ne každý má protějšek, se kterým by se dalo eroticky vyžívat. A když si má člověk dělat dobře sám, nelze sice nic namítat, ale přece jenom to není až tak úplně ono.

A co tedy s tím? Co si počít, když by člověk po erotice s vhodným protějškem zatoužil, jenže takový protějšek není z nějakého důvodu k nalezení?

slečna v prádle

V takových chvílích přicházejí určitě vhod erotické masáže. Ty mohou udělat dobře i tomu, kdo žije sám jako Jakeš v plotě, kdo se nemá na koho jiného obrátit. A byť se to tu zaobaleně řečeno nikdy nedotáhne až do úplného konce, tedy neskončí to tu v posteli, jde určitě o něco, co člověku udělá po erotické stránce náramně dobře. Protože i body to body masáž, masáž celého těla horkými oleji nebo třeba společná sprcha s masérkou, jež tu je člověku celou dobu k dispozici podle jeho přání nahá nebo jenom v prádle, stojí určitě za to, osvěží na těle i na duchu.

A přitom je tu vše pořád ještě vcelku v mezích slušnosti, nejde o žádné úchylnosti nebo rizikovou prostituci. Jde tu jen o masáž a vyvolání skvělých pocitů jejím prostřednictvím. A kdo by dokázal odolat?