Jen ty nejlepší dárky

Vybrat kvalitní a jedinečný dárek je někdy náročný úkol. Internet nám nabízí reklamy na všechny možné výrobky, z nichž si vybrat není zrovna nejsnazší. Chceme-li věnovat něco, co má hodnotu a styl, musíme rozhodit širší sítě. Jaké dárky jistě překvapí, i potěší?

Opasek

Zatímco všichni kupují čepice, ponožky, a peněženky, na kožené opasky Kvalitniopasky se mnohdy zapomíná. Přitom právě tento nejen módní, ale i funkční doplněk nesmí chybět v žádném šatníku. Při výběru opasku musíme brát zřetel na vkus toho, komu jej darujeme, na délku, která odpovídá jeho, či její postavě, a především na kvalitu. Levné opasky se časem začnou rozpadat, a moc parády neudělají. Proto je potřeba nakupovat tam, kde vědí, co prodávají. Například e-shop Kvalitní opasky nabízí pásky vyrobené z té nejlepší kůže, ručně barvené, a zpracované nejlepšími odborníky.

kožený opasek

Zážitek

Co se zážitků týče, většina lidí se spokojí s poukazem na dobrou večeři, masáž, nebo víkendový pobyt ve wellness. Chceme-li ale dárkem opravdu zaujmout, měli bychom zvolit něco neobvyklého. Například pobyt v historickém hotelu, návštěva kouzelnické show, nebo projížďka v drahém automobilu. Darujte zkrátka něco, co člověk jen tak nezažije, a samotného by jej ani nenapadlo, že by to mohl zkusit. Jen dávejte pozor, aby jste jeho komfortní zónu nepřekročili až moc. Poslat na tandemový seskok někoho, kdo trpí strachem z výšek, by nejspíš nemusel být ten nejlepší nápad.

předávání dárku

Peníze jinak

Darovat peníze není nikdy špatný nápad, protože si za ně může dotyčný pořídit cokoliv, co jej napadne. Dávat je ovšem v obálce je někdy až zbytečně otřelé a nudné. Co třeba vyrobit loď, jejíž plachty budou z bankovek? Nebo truhlici s pokladem. Sklenice plná písku a lopatka, jíž si dotyčný peníze z písku vyhrabe. Fantazii se meze nekladou.

Při výběru dárku dávejte především pozor, ať dotyčného neurazíte, ale potěšíte. Musíte vědět, jaký je, a na co má odvahu. Věnovat poukaz do steakové restaurace vegetariánovi, je totiž jako dát obraz slepému.