Kupujte online chytře a bezpečně

Když platíte v kamenném obchodu, tak je to jednoduché. Tam jsou možnosti jen dvě, a to v hotovosti nebo kartou. Na e-shopech ale najdete nepřeberné množství způsobů, jak zboží uhradit. Co je pro vás ale nejlepší a o jaké možnosti se jedná? Odpověď je snadná. Ideální je platební karta, se kterou jde vše bezpečně, rychle a navíc díky internetovému bankovnictví máte přehled o všech pohybech na účtu.

čtyři kreditky

Rychle, bezpečně a snadno

Objednáváte zboží nebo služby na internetu, když na vás najednou vyskočí snad deset různých způsobů, jak ho dostat domů. Zboží je dnes levné a nemá cenu dávat peníze za něco, za co nemusíte. Z čeho tedy můžete vybírat?

  • Hotově na výdejních místech,
  • dobírkou při doručení balíku,
  • klasickým bankovním převodem,
  • kartou online,
  • prostřednictvím elektronické peněženky,
  • pomocí mobilního telefonu a
  • rychlou online platbou přes platební bránu konkrétní banky.

platba kartou

Jednoduchý převod peněz

Většina z uvedených způsobů hrazení je velice rychlá a všechny jsou bezpečné. Ani při hrazením kartou se vám nemůže nic stát. Všechny převody se hlídají a možnost, že vám někdo ukradne peníze je nižší, než že vyhrajete v loterii. Například v případě karty jste po objednání přesměrováni na zabezpečenou stránku, kde hradíte částku zadáním čísla karty. I tak je to naprosto bezpečné a hlavně rychlé, protože peníze se přičtou obchodu okamžitě.

Vybrat si nejvhodnější taktiku není zas tak těžké. Samozřejmě se budete dívat zejména na ty, které jsou zadarmo, což například dobírka většinou není. Zvolte si správně a ušetřete za způsob úhrady a ideálně i za dopravu, protože i zde máte na výběr.

Každý obchod využívá to, co je pro ně pohodlné ale i z toho si vždy můžete vybrat to nejrychlejší, nejpohodlnější a nejlevnější. Nakupování nebylo nikdy jednodušší. Užijte si ho naplno a nakupujte z pohodlí domova za sumu, která je nezbytně nutná. Ušetřete tam, kde můžete.