Muži versus ženy

Co vás jako první napadne, když se řekne slovo muž? Teď nevím proč, ale mě si vždycky objeví na mysli nějaký neandrtálec. Neandrtálec, který loví mamuta. Vůbec si to nedokážu vysvětlit, protože jsem tohle řekla jednou mámě a ta se úplně smála. A vůbec si nedokázala představit, jak nějaký neandrtálec loví mamuta. Já se musím přiznat, že to opravdu nevím, proč mi takové ty blbosti napadají. A přitom mám přítele, který vůbec ale nevypadá jako neandrtálec. Můj přítel se živí jako slušný podnikatel. A kdybych mu řekla, že mi přijde někdy jako neandrtálec, tak by se na mě asi zlobil.

Mladí muži ještě toho dost neví.

Anebo možná se radoval z toho, že mám tak bujnou fantazii a mám smysl pro humor. Nicméně ale raději si to nechám pro sebe. A co tedy se vybaví první vám, když se řekne slovo muž? Žen jsem se takhle ptala, co se jim vybaví při slově muž. No, odpovědi vyly vskutku někdy až komické a taky hodně úsměvné. Raději to někdy ani nebudu psát a nikde zveřejňovat. Moje sestra nebo kamarádky, tak ony řekly, že si představuji pod tím nějaké mužské feromony a svaly.

Můj ideál krásy.

A to je taky dobrá úvaha, ne? A myslím si, že tato odpověď by všechny může uspokojila. Přece je jasné, že každý muž má rád, když má feromony a je hodně mužná nebo snad ne? A taky, když je muž svalnatý. Já si myslím, že někteří muži mají do opravdových můžu hodně daleko, protože někteří muži jsou zženštilí. Což se mi vůbec nelíbí. A když jsem dělala takhle průzkum podle kamarádek a sestry, tak se nikomu nelíbí zženštilí muži. Ale samozřejmě chápu, že každá žena má jiný vkus a některé žena dokonce vyhledává takové jemné muže s andělskou až dětskou tváří. To mě vzrušuje pravý opak. Mám ráda, když z mužů testosteron jenom syčí a jsou mohutní a vysocí. Nemám ráda malé muže, sama jsem dost vysoká a nechtěla bych, aby byla vyšší než muž. Takže hledám muže, který má tak metr devadesát minimálně.