Pánské závislosti, které budete muset překousnout

Každý máme nějakou tu slabost, lépe řečeno závislost, která se prolíná naším životem, a my ani nejsme schopní přiznat, jak moc ji potřebujeme. U žen jsou to většinou nákupy, posezení s kamarádkami, klepy, časopisy, či tajný dortík, když se nikdo nedívá. Poté jsou tu i typické mužské závislosti, které nedají ženám spát (ačkoliv se najdou i ženy, které tyto závislosti mají). Jaké to jsou?

Sport

Sport je také závislost. V případě že muž nějaký provozuje, jistě to není ke škodě, a budete jej ráda podporovat. Na druhé straně jsou však muži, kteří sice žádný sport neprovozují, ale rádi jej sledují. Obvykle s vyvaleným pupkem a pytlíkem brambůrek. Kromě toho, že v období kdy se tento sport vysílá, nesmíte na muže ani promluvit, a nečekejte, že s vámi bude trávit čas, si vyslechnete historku o každém zápase, utkání, či závodě, a zatímco vy budete uklízet, uslyšíte jej komentovat každou část, jakoby tam snad sám byl. Ačkoliv se najde i mnoho žen, které sport rády sledují, většinou se jedná o mužskou závislost, kterou ženy nedovedou pochopit, a mnohdy je i rozčiluje. Co s tím může žena dělat? Najít si na období vysílání jeho oblíbeného sportu nějakou zábavu, a smířit se s tím, že na chvíli nebude jeho prioritou.

sport v mobilu

Počítačové hry

Pokud si myslíte, že počítačové hry jsou jen pro děti a dospívající, šeredně se mýlíte. U některých byl dokonce zjištěn průměrný věk hráčů okolo 40 let. Ano, i dospělí muži, včetně tatínků od rodin, počítačové hry hrají. A to tak, že se vrátí z práce, sednou za počítač, a do večera o nich nevíte, pokud zrovna nepokřikují na jiné hráče hanlivé výrazy. Třeba si říkáte, že by udělal lépe, kdyby se místo hraní věnoval dětem, nebo doma trošku poklidil, ale na to vám odvětí, že si chce také odpočinout. Co se s tím dá dělat? Můžete mu rozbít počítač, a schovat úspory, aby si nekoupil nový, ale je tam velké riziko, že než svoji závislost, raději vymění vás. Pokud máte čas, můžete se k němu přidat a hrát s ním. Třeba to ocení, a najde si pak čas i na večeři v restauraci, nebo příjemnou procházku, kde si můžete o hře popovídat.

hraní videoher

Pornografie

Většina mužů se na filmy pro dospělé dívá, ať už vám to přiznají, nebo ne, a to dokonce denně. Pokud vás kvůli tomu neodsouvají na druhou kolej, neměl by to být žádný problém. Některé ženy však žárlí, a považují to za nevěru. V takovém případě nezbývá, než nabídnout partnerovi nahrání vlastních postelových videí, kterými by nahradil ta z internetu. Neberte si to však osobně. Neznamená to, že byste jej nevzrušovala. Muži zkrátka mají málo fantazie, a příliš mnoho testosteronu, a tak občas potřebují upustit takříkajíc bez námahy, a bez přemýšlení, s čímž jim tato videa pomáhají.