Pár tipů, jak potěšit ženu

Říká se, že ženy jsou velice složité a je těžké jim porozumět. Já jako žena si to občas také myslím, ale právě proto jsem si pro Vás připravila pár tipů, jak Vaši ženu či dívku zaručeně potěšit.
 šťastný pár

  1. Květiny

Nejznámější a nejjednodušší způsob, kterým si troufnu říct potěšíte každou ženu, jsou květiny.  Je na Vás partnerka naštvaná a vy nevíte proč? Kupte jí květiny a zaručuji Vám, že jí to zvedne náladu. Samozřejmě je důležité vědět, jaké má ráda. Já osobně preferuji klasiku v podobě rudých růží. Ale kolikrát i o to víc, mě potěší, když mi partner dá růže třeba růžové, nebo nějaké žíhané. Ano, my ženy jsme někdy opravdu k nepochopení. Osobně bych samozřejmě nepohrdla ani žádnou jinou květinou. Těší mě především to, že si přítel vůbec vzpomene a chce mě potěšit. Ale i tak není na škodu, se Vaší ženy radši zeptat jaké květiny má ráda, protože díky tomu také zjistíte, pokud by náhodou spadala do toho malého procenta žen, které květiny dostávají nerady.
 

  1. Sladkosti

Ano, většina žen miluje sladké. Hlavně pokud máme své dny, tak býváme často naštvané nebo smutné a samy ani nevíme proč tomu tak je. A přesně v tuhle chvíli svou ženu nejvíce potěšíte něčím sladkým. Také není na škodu zjistit, co má Vaše partnerka ráda, ale pokud nevíte, kupte jednoduše čokoládu nebo zmrzlinu. Věřte, že ji to velice potěší a to i pokud je na dietě. Menstruace není příjemná věc a většina mužů to stále nemůže pochopit. Takovouto maličkostí, ale své ženě předvedete, že s ní soucítíte a že ji chápete.
 žena s květinami

  1. Když si na ni uděláte čas

Možná Vás to překvapí, ale ne všechny ženy jsou na věcné dárky. Samozřejmě nás takové dárky velice potěší, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že se nic nevyrovná tomu, když si na mě partner udělá čas a strávíme spolu večer. Nebo už jen i jeho přítomnost mě vždy velice potěší. Nevadí mi, když jednou za čas jde s kamarády na pivo, ale nesmírnou radost mi udělá, když místo toho stráví ten čas se mnou a můžeme si v klidu povídat, nebo se podívat na film a prostě být spolu.
 

  1. Nečekané pusinky a objetí

Tohle Vám možná zní podivně, ale je to tak. A není to jen můj osobní názor, ale vím, že to tak má mnoho žen. Jestli chcete svou partnerku potěšit, tak s tímhle zaručeně zabodujete. Pokud vidíte že toho má hodně, nebo je nějaká přešlá, dojděte za ní, zezadu ji obejměte a dejte jí pusu do vlasů. Nechala jsem si to nakonec jako takové malé tajemství, ale věřte, že přesně tato maličkost, která Vás bude stát jen pár minut Vašeho času, Vaší ženě zlepší celý den.
 
Tak tohle bylo mých pár tipů, jak potěšit ženu a pevně doufám, že Vám alespoň trochu pomohly