Radost, ale i starost

Pečujete, snažíte se, aby voda v bazénu byla pokaždé na jedničku? To je v pořádku, bez pravidelných kontrol a údržby to určitě nepůjde. Hlavně pokud teploty dosahují vysokých čísel, je potřeba provádět kontrolu častěji než kdy jindy. Stane se a není to žádná výjimka, kdy při měření testerem zjistíte minimum, či vůbec absenci chloru ve vodě. Nepodléhejte panice a použijte takzvaný chlor šok, v podobě sypké granulované konzistence. Stačí rozpustit v malém množství pitné vody a nalít do bazénu.
koupání pro všechny
Aktivní chlor se aktivně navýší na delší dobu. Vždy se řiďte pokyny výrobce na obalu a v žádném případě nemůžete při aplikaci udělat chybu! Ano je toho mnoho, oč se musíte postarat. Dbejte proto vždy o to, abyste měli vše potřebné po ruce. Rádi každému pomůžeme a poradíme. Nabízíme kompletní, ucelený sortiment, co usnadní kvalitní údržbu nejen v létě, ale i v zimních měsících. Stačí se pečlivě seznámit s nabídkou a vybrat adekvátní a potřebné produkty.
hygienicky nezávadná voda
Údržba bazénu není až zase taková věda a nevyžaduje v rodině přítomnost chemika. Pokud si osvojíte základní praktiky a seznámíte se s potřebnými produkty, máte po starostech. Odměnou vám bude azurově modrá voda, která bude záviděníhodná. Stačí se zajímat o novinky a produkty, zjednodušující celou starost a práci. Je to jedna z cest, jak si zajistit potřebnou čistotu. Ano můžete si přečíst spousty chytrých rad jak na to, můžete se ptát známých a kamarádů, ale vždy je namístě poradit se s odborníkem. Zkuste nás zkontaktovat, zkuste využít nejen naši nabídku, ale i poradenské služby. Rádi každému vyjdeme vstříc a společně dovedeme váš bazén k naprosté dokonalosti. Nečekejte, až se léto zeptá, co jste dělali v zimě, buďte připraveni a nastartováni otevřít letní koupací sezónu tentokrát v plné parádě! Budeme rádi, pokud to bude i díky nám a našim zkušenostem.