Sexy kalhotky

My ženy se chceme samozřejmě hodně líbit. A chceme se líbit pořád. Tedy alespoň já. A opravdu není den, kdy bych se několikrát nedívala do zrcadla na to, jak vypadám, protože já chci vypadat stále a za každého dne a za každého počasí skvěle. A moc ráda se převlékám. A já taky nepatřím k těm ženám, které nosí doma vytahané tepláky nebo volné špinavé zaprané tričko. Jakmile mám nějaké oblečení zaprané, jako například zašedlou bílou barvu, tak ihned letí do koše anebo poslouží jako hadr na podlahu. Myslím si, že takových hadrů na podlahu jsem už měla nespočet. Bohužel se někdy stane, že se mi prostě prádlo vypere špatně, takže to musí jít pryč.

Líbí se mi pěkné prádlo.

A zkouším to taky samozřejmě čistit s nějakým přípravkem, ale samozřejmě se mi to někdy nepodaří. Další kapitolou je dámské spodní prádlo. Líbí se mi opravdu zajímavé střihy kalhotek třeba například brazilské kalhotky. Ty neznáte? kalhotky jsou takové něco mezi klasickými string tangami a klasickými kalhotkami. Sexy brazilské kalhotky se mi líbí tím, že opticky udělají opravdu nádherný zadek. Zatím mi to potvrdil úplně každý, kdo to viděl. A neznám ani žádnou ženu, která by doma neměla alespoň jedny brazilské kalhotky. Navíc se nosí velmi pohodlně.

Sexy prádlo miluji.

A opticky vytvarují zadek a já jsem si velmi oblíbila taky spodní díl plavek ve tvaru brazilských kalhotek. A musím říct, že opticky je to perfektní a taky takové o brazilské kalhotky jsou velmi moderní a oblíbené. Jsou hezčí než klasická tanga. Klasická tanga se mi nelíbí, protože to vypadá, jako kdybych neměla na sobě vůbec nic. A to není pro mě. A dokonce i můj přítel říká, že se mu líbí nejvíce brazilské kalhotky. A můj zadek , samozřejmě. A co vy? Máte už svoje kalhotky brazilky Myfemini? Anebo patříte k těm ženám, co nedají dopustit na klasiku a mají doma pouze klasické spodní prádlo v tradičním střihu? Já mám doma tolik střihů, že bych to ani nespočítala.