Výlet do Říma

Řím je nádherné město, které vzhledem i k jeho památkám rozhodně stojí za návštěvu, na kterou nezapomenete do konce svého života a budete rádi vzpomínat.

Výlet do Říma

Letenky

Pokud se podíváme na velmi oblíbená turistická místa v Evropě, tak jedním z nejoblíbenějším je rozhodně město Řím. Je to dáno tím, že je tu spousta nádherných památek, které patří do seznamu UNESCO a zároveň mají obrovský význam. Než je budeme moci obdivovat, tak se samozřejmě musíme na tohle místo nějak dostat. Do Itálie se sice dá dostat autobusem, ale to není úplně optimální, protože takové dálkové cestování tímto prostředkem není pohodlné a trvá dlouho.

rezervace letenky

Mnohem lepší je proto využít letenky Řím Levneletenky, kdy letecká doprava je opravdu skvělá. Zanedlouho budete na místě a během cesty můžete pracovat, odpočívat, číst si a mnoho dalších věcí, protože cesta je klidná oproti cestování po souši. Možná si teď říkáte, že je to drahá záležitost, ovšem když budete pozorní, tak snadno narazíte na levné letenky, kdy jejich cena je nízká, a proto celý výlet bude za dobrou cenu a náramně si ho užijete.

Památky

Až dorazíte do samotného Říma, tak je na čase se vydat vzhůru za dobrodružstvím. Po celém městě funguje dobře hromadná doprava, kdy se není čemu divit, protože turistů je tu opravdu nespočet. Proto není sebemenší problém se dostat z letiště snadno a za rozumnou cenu až před dveře Vašeho ubytování. Dominantou známou po celém světě je rozhodně Koloseum, které pochází ještě ze starověkého Říma, takže můžete pozorovat obrovský kus historie všude kolem sebe.

koloseum v Římě

Poté se můžete přesunout na Fontánu di Trevi, která je na nádherném náměstí. Do svého cestování také nezapomeňte zařadit Vatikánský palác, protože zde je 140 propracovaných soch a spousty dalších kulturních prvků. Takových památek je opravdu mnoho, kdy každá má své kouzlo a překvapí Vás ve své obsáhlosti a velikosti, protože se jedná opravdu o kus historie. V tomto městě se bude každý cítit skvěle, protože je tu i spousta jiných možností než kultura i historie.