Zajeďte si do lázní k sousedům!

Uprostřed nádherného slovenského Liptova se nachází termální lázně Bešeňová. Blahodárné účinky pramenů, které zde vyvěrají, znali již před stovkami let Keltové.  Voda, která má na povrchu od 24 – 39°C, má pozitivní vliv na naše pohybová ústrojí, na naši pleť i ženské problémy.
termální lázně széchenyi
Gino Paradise Bešeňová
Velký moderní termální areál s celou řadou bazénů, možnostmi venkovního i vnitřního koupání a bohatou nabídkou doplňkových služeb. Dospělí návštěvníci se mohou příjemně zrelaxovat v osmi venkovních relaxačních bazénech, zatímco děti si budou užívat zábavy. K dispozici jim je několik tobogánů, vodní hrad, skluzavky a řada dalších vodních atrakcí. Navštívit můžete také Vitální svět se saunami či si dopřát některou z nabízených masáží. Ubytovat se můžete buď přímo v areálu, nebo v některém z řady penzionů a hotelů v obci.
Tatry na Slovensku
Kam vyrazit na výlet?
·         Vlkolinec
Jedná se o nejzachovalejší celek původních lidových staveb na Slovenku, který je dokonce i zapsaný na seznamu UNESCO. V obci se například dochovala zvonice z roku 1770. Obdivovat zde můžete dřevěnou podhorskou architekturu a veliké zelené louky s pastvinami a políčky. Pří návštěvě této vesničky, budete mít pocit, že jste se ocitli v jiné době.

·         Tatralandia
Dáváte-li přednost relaxaci a zábavě ve vodě, u Liptovského Mikuláše na Vás čeká další obrovský vodní komplex. Termální voda aquaparku má opět blahodárný vliv na Vaše tělo. Koupat se můžete v jedenácti termálních bazénech, vyzkoušet všech 23 tobogánů a klouzaček. Zatímco si budete užívat relaxační a léčebné procedury, vaše děti mohou slézt vodní lezeckou stěnu či se vyřádit v největším komplexu nafukovacích hradů.
masáž obličeje
·         Demänovská jeskyně svobody
Mezi to nejkrásnější co Nízké Tatry nabízí, patří tato jeskyně. Obdivovat můžete během odborného výkladu všechny možné druhy krápníků i průzračně čistou vodu v jeskyních jezírkách. Počítejte s tím, že Vás nejprve čeká celkem ostrý výšlap vzhůru ke vstupu do jeskyně a následné výrazné zchlazení v prostorách jeskyně. Délka prohlídky se pohybuje kolem jedné hodiny.