Zapomeňte na radikální diety a zhubněte bez hladovění

Znáte to. Chceme zhubnout, ale pořád se nám to nedaří. Držíme spousty diet, i těch nejextrémnějších, ale pořád se výsledek nedostává a my hladovíme. Jak zhubnout bez hladovění a opravdu účinně? Otázka je položena. Jak zhubnout bez hladovění Bmikalkulacka? BMI kalkulačka nám dokáže udat důležitá data, které potřebujeme. Podívejte se sami.

hubená dívka

Musíme vzít v potaz mnoho věcí. Pokud se budeme držet zkrátka a budete hladovět – tělo si na to zvykne a o to více si nasbírané živiny bude uchovávat – včetně tuků! Dámy, na to opravdu pozor. Hladovění není ta správná cesta k vysněné postavě! Nejlepší volbou jsou takzvané výživové drinky, které nás plně zasytí a neobsahují žádné špatné tuky, které s kterými se těžce bojuje. Zvažte takovouto stravu a prokládejte jí i klasickým jídlem, než si Vaše tělo na tuto stravu zvykne. Máte dokonce možnost si tento prášek, který se klasicky míchá s vodou a pije, přidat do různých smoothie nápojů, které nejen dobře vypadají, ale také velmi dobře chutnají.

nápoj - ovoce

Pokud nechcete využívat metodu těchto drinků, je možné si sestavit svůj vlastní jídelníček se kterým nám může pomoci odborný výživový terapeut. Takových terapeutů je spousta, takže se nebojte, že žádného nenajdete. Buď si můžete domluvit schůzku anebo jednoduše můžete komunikaci provádět prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu či telefonátu.

Nebojte se, že se zhubnout nepovede. Cvičení je také dobrou volbou pro zpevnění postavy a ztráty pár kil navíc (někdy i více kil). Opět ale záleží jak a co přesně cvičíme. Srdeční rytmus je také důležitý, protože bohužel pokud se věnujeme jen chůzi, která nám nezvedne srdeční tep – nemůžeme nikdy kila ztratit, ale pouze zpevňovat naše svalstvo. Správný srdeční tep, abychom pocítili ztrátu kil je důležité držet si cca mezi 110–120.

Přejeme hodně úspěchů a věříme, že společně vše zvládneme!