Propadání webu

Sice asi nebude na světě člověk, který by si k podnikatelskému účelu postavil web sám, ale pokud ano, jistě si ho také neudržuje. Tím ovšem není míněno, že by tam nedával nové články či fotky. Je to myšleno tak, že si jej neudržuje po technické stránce. Tedy, nehlídá si to, co drží web nahoře.

SEO

Tím základem všeho je SEO, tedy search engine optimalization, tedy česky, optimalizace pro vyhledávač. Tím dostává právě onen nástroj zastaralé informace o tomto webu, a proto jej umisťuje stále níže a níže, jak má od člověka přikázáno. Jinak to dělat ani neumí. A aby se to nestávalo, je třeba mít „vnitřnosti“ webu stále aktualizované, aby jej vyhledávač držel na místě nahoře.

Pokud se tak nestává a web se začne propadat, musí se optimalizace udělat znovu pokud na to někdo delší dobu kašlal. Začít se musí nalezením problému, a tak se potom věc vyřeší. Čili, provede se analýza, kde se hledají příčiny propadu. A web bude zase na výsluní, kde by měl být pořád.

Popis SEO

Taková SEO analýza chvilku trvá, nepočítejte s tím, že bude za pět minut hotová. Udělá vám ji každá specializovaná firma, ale přece jen je na tohle nejlepší právě firma Seolight.

Po zadání požadavku začne pro ně obvyklý kolotoč, který jejich specialisté na SEO a další umění kolem webů řeší pečlivě a pokud možno rychle. Nelze nechat zákazníka čekat, protože jemu tak unikají peníze. Jistě by nerad čekal půl roku, nebo déle. Zde to neplatí, zde se pracuje pořád, dokud není problém vyřešen a dokud není vše tak, jak by to mělo být. Čas se dopředu zde v článku nedozvíte, protože každý web je jiný a jinak postaven. Takže na tom nejvíce záleží, jak dlouho bude SEO analýza trvat a za jak dlouho bude stránka opět v pořádku. V každém případě, pokud máte potíže, zavolejte si tam a tam vám sdělí další podrobnosti. Uvidíte, že vám po čase zase porostou tržby jako předtím.