Extrémně tichý průmyslový vysavač má již spoustu nadšených uživatelů

   3.6.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Extrémně tichý průmyslový vysavač má již spoustu nadšených uživatelů
oblek300x300.gif

Jedná se samozřejmě především o zaměstnance úklidových firem, kteří s tímto pomocníkem pracují i několik hodin denně. Není to jednoduché zlikvidovat všechny nečistoty z kanceláří nebo třeba hotelových pokojů. V těchto extrémních podmínkách obstojí pouze kvalitní modely, které se nezaleknou extrémního množství prachu. Tichý chod je rovněž k nezaplacení. Občas je nutné uklízet za provozu a hlučný stroj dovede pěkně znepříjemnit pobyt v luxusním hotelu nebo práci v kanceláři.

Vynikající síla a vysoký ergonomický komfort

Tak Vám charakterizovat Váš nový průmyslový vysavač jeden zkušený prodejce. Jakmile jste tento výkonný stroj uviděl na vlastní oči, tak bylo rozhodnuto. Dokonce jste měl možnost, vyzkoušet si tohoto dokonalého pomocníka ještě před jeho nákupem. Nenašel jste ani jednu chybu. Stabilní konstrukce je hodně povedená. Komfortní kolečka usnadňují manipulaci. Věříte, že paní uklízečky si ho brzy zamilují. Hlavně budou konečně všechny koberce ve Vašem hotelu krásně čisté. Hosté to jistě náležitě ocení.

4-190x300.gif
Extrémně tichý průmyslový vysavač má již spoustu nadšených uživatelů
5 (100%)1
makronky-970x90-1430290262.png